Reklama

Złote gody 14 par

30/10/2015 20:31

Czternaście małżeństw z Lubaczowa świętowało jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.

Świętowanie rozpoczęła msza św. pod przewodnictwem ks. dziekana Andrzeja Stopyry w Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Łaskawej. W czasie jej trwania jubilaci odnowili przysięgę małżeńską. Druga część uroczystości odbyła się w „Domu Pielgrzyma” znajdującym się przy konkatedrze. Tam życzenia małżonkom złożyli: burmistrz Krzysztof Szpyt, przewodniczący rady miejskiej Marek Hadel oraz ks. Stopyra. Podniosłą chwilę uczczono gromkim sto lat odśpiewanym przez chóry: Canzone oraz Canzonetta pod dyrekcją dyrektora Miejskiego Domu Kultury Andrzeja Kindrata.

Zgodnie ze zwyczajem, jubilaci zostali odznaczeni medalami nadanymi przez prezydenta RP. Wyróżnieni to: Maria i Stanisław Burat, Krystyna i Jarosław Cymbalista, Zofia i Stanisław Drozd, Janina i Kazimierz Dukacz, Stanisława i Edward Kozioł, Anna i Marian Knap, Wiesława i Zygmunt Kubrak, Aniela i Mikołaj Magura, Danuta i Józef Mikłasz, Aniela i Zygmunt Mikłasz, Maria i Jerzy Pytel, Maria i Stanisław Sopel, Anna i Jan Świdniak, Paulina i Stanisław Wróblewscy.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama