Sala konferencyjna Przemyskiej Biblioteki Publicznej przy ulicy Grodzkiej była miejscem uroczystego spotkania 9 par małżeńskich, które obchodziły jubileusz Złotych Godów, czyli 50-lecia pożycia.

fot.Agata Czereba / UM Przemyśl
Jubilaci, ich rodziny i gospodarze uroczystości na wspólnym zdjęciu.
Oprócz szacownych jubilatów w uroczystości wzięły udział ich rodziny, a życzenia dalszych wspaniałych lat w szczęściu złożył im prezydent miasta Robert Choma w towarzystwie[paywall] Urszuli Golec, kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Przemyślu.
Medale z okazji tak pięknej rocznicy przyznał prezydent RP Andrzej Duda. Z rąk prezydenta Przemyśla otrzymali je: Zuzanna i Jerzy Chlebkowie, Lidia i Adam Dudowie, Sabina i Stanisław Zalewscy, Maria i Kazimierz Toruniowie, Teresa i Jan Trojnarowie, Władysława i Roman Zielińscy, Krystyna i Bogdan Stańkowie, Genowefa i Tadeusz Kroczkowie oraz Halina i Mieczysław Polichtowie.
– Gratuluję tak wspaniałego jubileuszu. Życzę wszystkim państwu, abyście w zdrowiu i szczęściu przeżywali kolejne, tak piękne uroczystości i żeby przeżyty wspólnie czas przywoływał wyłącznie dobre wspomnienia. Jesteśmy pełni uznania i podziwu za ogrom pracy włożony w budowanie rodziny przez ostatnie pół wieku waszego wspólnego życia – powiedział do zgromadzonych w przemyskiej bibliotece R. Choma.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze