Reklama

Złote i Diamentowe gody 17 par małżeńskich

12/12/2015 07:33

W Narolu odbyła się uroczystość złotych godów. W jej trakcie wręczono medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie”.


fot.UMiG NarolW tym roku prezydent Rzeczypospolitej Polskiej odznaczył nimi 17 par z gminy Narol, które w związku małżeńskim przeżyły co najmniej 50 lat. Wśród jubilatów była także jedna para z 60-letni stażem małżeńskim: Stefania i Michał Wielgoszowie z Kadłubisk. W tym roku obchodzą diamentowe gody.


fot.UMiG Narol


fot.UMiG Narol
del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama