W Narolu odbyła się uroczystość złotych godów. W jej trakcie wręczono medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie”.
fot.UMiG NarolW tym roku prezydent Rzeczypospolitej Polskiej odznaczył nimi 17 par z gminy Narol, które w związku małżeńskim przeżyły co najmniej 50 lat. Wśród jubilatów była także jedna para z 60-letni stażem małżeńskim: Stefania i Michał Wielgoszowie z Kadłubisk. W tym roku obchodzą diamentowe gody.
Komentarze