Pięćdziesiąt lat małżeństwa jest doskonałą okazją do świętowania złotego jubileuszu. To niezwykłe osiągnięcie i dowód na trwałość i miłość w związku małżeńskim. Jest to również czas, aby pochylić się nad wspomnieniami, które para małżeńska zbudowała przez te pół wieku.
W ostatnim tygodniu września oddawano cześć aż 11 parom, które świętowały 50 i 60 lat małżeństwa.
Z prezydentem Wojciechem Bakunem i kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Przemyślu Andrzejem Durbajłą spotkali się: Maria i Mieczysław Bazanowie, Kazimiera i Ryszard Katyńscy, Zuzanna i Stanisław Kozłowscy, Teresa i Stanisław Michałowscy, Janina i Wiesław Parygowie, Bronisława i Stanisław Piotrowiczowie, Helena i Aleksander Radoniowie, Barbara i Jan Rogałowie, Stanisława i Stanisław Supelowie (60 lat razem), Janina i Józef Szybiakowie oraz Lucyna i Zbigniew Winiarscy.
Szczęśliwym małżonkom składamy serdeczne gratulacje i życzymy kolejnych lat razem w zdrowiu, miłości i zgodzie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze