Reklama

Złote i diamentowe gody przemyskich małżonków

Pięćdziesiąt lat małżeństwa jest doskonałą okazją do świętowania złotego jubileuszu. To niezwykłe osiągnięcie i dowód na trwałość i miłość w związku małżeńskim. Jest to również czas, aby pochylić się nad wspomnieniami, które para małżeńska zbudowała przez te pół wieku.

W ostatnim tygodniu września oddawano cześć aż 11 parom, które świętowały 50 i 60 lat małżeństwa.

 Z prezydentem Wojciechem Bakunem i kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Przemyślu Andrzejem Durbajłą spotkali się: Maria i Mieczysław Bazanowie, Kazimiera i Ryszard Katyńscy, Zuzanna i Stanisław Kozłowscy, Teresa i Stanisław Michałowscy, Janina i Wiesław Parygowie, Bronisława i Stanisław Piotrowiczowie, Helena i Aleksander Radoniowie, Barbara i Jan Rogałowie, Stanisława i Stanisław Supelowie (60 lat razem), Janina i Józef Szybiakowie oraz Lucyna i Zbigniew Winiarscy.

Reklama

Szczęśliwym małżonkom składamy serdeczne gratulacje i życzymy kolejnych lat razem w zdrowiu, miłości i zgodzie.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama