W Urzędzie Miasta w Radymnie odbyła się wspólna dla miasta i gminy uroczystość wręczenia medali na długoletnie pożycie małżeńskie, przyznanych przez prezydenta RP Andrzeja Dudę.
Odznaczenia odebrało 10 par, które obchodzą w br. Złote Gody (50-lecie) oraz jedna, obchodząca diamentową (60-lecie) rocznicę zawarcia małżeństwa. Odznaczenia, kwiaty oraz upominki wręczali szacownym jubilatom: burmistrz Radymna Krzysztof Roman, wójt gminy Radymno Bogdan Szylar oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Henryk Nepelski. Po złożeniu gratulacji i życzeń oraz tradycyjnym wzniesieniu toastu lampką szampana przyszedł czas na słodki poczęstunek i długie rozmowy o wspólnym życiu i planach na przyszłość[paywall].
60-lecie małżeństwa obchodzili Maria i Stanisław Broszkowie z Sośnicy. 50-lecie natomiast: Anna i Bogdan Szady z Sośnicy, Danuta i Jarosław Pikowie z Duńkowic, Olga i Stefan Derbowie z Łazów, Władysława i Eugeniusz Wołoszowie z Zabłociec, Maria i Leon Wojtowiczowie z Zabłociec, Jadwiga i Stanisław Małnowiczowie z Radymna, Zofia i Michał Królowie z Radymna, Aniela i Andrzej Figlarscy z Radymna, Zdzisława i Franciszek Wowiankowie z Radymna oraz Janina i Julian Wołoszowie z Radymna.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze