Reklama

Złote i diamentowe święto małżonków

W Urzędzie Miasta w Radymnie odbyła się wspólna dla miasta i gminy uroczystość wręczenia medali na długoletnie pożycie małżeńskie, przyznanych przez prezydenta RP Andrzeja Dudę.

Odznaczenia odebrało 10 par, które obchodzą w br. Złote Gody (50-lecie) oraz jedna, obchodząca diamentową (60-lecie) rocznicę zawarcia małżeństwa. Odznaczenia, kwiaty oraz upominki wręczali szacownym jubilatom: burmistrz Radymna Krzysztof Roman, wójt gminy Radymno Bogdan Szylar oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Henryk Nepelski. Po złożeniu gratulacji i życzeń oraz tradycyjnym wzniesieniu toastu lampką szampana przyszedł czas na słodki poczęstunek i długie rozmowy o wspólnym życiu i planach na przyszłość[paywall].

60-lecie małżeństwa obchodzili Maria i Stanisław Broszkowie z Sośnicy. 50-lecie natomiast: Anna i Bogdan Szady z Sośnicy, Danuta i Jarosław Pikowie z Duńkowic, Olga i Stefan Derbowie z Łazów, Władysława i Eugeniusz Wołoszowie z Zabłociec, Maria i Leon Wojtowiczowie z Zabłociec, Jadwiga i Stanisław Małnowiczowie z Radymna, Zofia i Michał Królowie z Radymna, Aniela i Andrzej Figlarscy z Radymna, Zdzisława i Franciszek Wowiankowie z Radymna oraz Janina i Julian Wołoszowie z Radymna.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama