KOLARSTWO PRZEŁAJOWE. Do niezwykle bogatej kolekcji trofeów z różnych imprez przemyski kolarz górski Krzysztof Gierczak dołożył następny: złoty medal 78. Mistrzostw Polski w kolarstwie przełajowym!
Mistrzowskie zmagania odbyły się w Bytowie na Kaszubach (województwo pomorskie) w połowie stycznia br. Na bardzo trudnej technicznie, mocno błotnistej trasie, na której padający naprzemiennie śnieg i deszcz zrobił swoje, wielu zawodników miało ogromne problemy, aby w ogóle zakończyć wyścigi w swoich kategoriach wiekowych. W zawodach wystartowali zawodnicy Przemyskiego Stowarzyszenia Kolarskiego „Olimpionik”. Znakomicie spisał się wspomniany Krzysztof Gierczak, który bezapelacyjnie zdobył złoty medal i tytuł mistrza Polski w kategorii „masters III”. 9. miejsce w kategorii „masters II” zajął Robert Brzozowski. 17. w kategorii „masters I” był Michał Sienkiewicz. W kategorii juniorów na 18. miejscu linię mety przejechał Jakub Solarz.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze