Reklama

Złoto Krzysztofa Gierczaka

KOLARSTWO PRZEŁAJOWE. Do niezwykle bogatej kolekcji trofeów z różnych imprez przemyski kolarz górski Krzysztof Gierczak dołożył następny: złoty medal 78. Mistrzostw Polski w kolarstwie przełajowym!

Mistrzowskie zmagania odbyły się w Bytowie na Kaszubach (województwo pomorskie) w połowie stycznia br. Na bardzo trudnej technicznie, mocno błotnistej trasie, na której padający naprzemiennie śnieg i deszcz zrobił swoje, wielu zawodników miało ogromne problemy, aby w ogóle zakończyć wyścigi w swoich kategoriach wiekowych. W zawodach wystartowali zawodnicy Przemyskiego Stowarzyszenia Kolarskiego „Olimpionik”. Znakomicie spisał się wspomniany Krzysztof Gierczak, który bezapelacyjnie zdobył złoty medal i tytuł mistrza Polski w kategorii „masters III”. 9. miejsce w kategorii „masters II” zajął Robert Brzozowski. 17. w kategorii „masters I” był Michał Sienkiewicz. W kategorii juniorów na 18. miejscu linię mety przejechał Jakub Solarz.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama