Pod Wawelem rozegrane zostały Międzywojewódzkie Mistrzostwa w biegach przełajowych. Na starcie nie mogło oczywiście zabraknąć reprezentantów UKS „Tempo 5” Przemyśl.
Impreza odbyła się na terenach wokół krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Rywalizowali w niej młodzicy (roczniki 2006 – 2007) z Małopolski i Podkarpacia.
Chłopcy[paywall] na dystansach 2 i 3 km, a dziewczęta na 1,5 oraz 2,5 km. W zawodach udanie wystartowało czworo zawodników przemyskiego UKS „Tempo 5”, którzy zameldowali się w czołówkach swoich biegów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze