Reklama

Zmarł Krzysztof Dominiak

Jeszcze kilka dni temu odwiedził naszą redakcję. Zawsze uśmiechnięty, pełen werwy i animuszu. Z każdym porozmawiał, pożartował... Dzisiaj nie ma Go już wśród nas. 10 listopada br. w wieku 60 lat zmarł Krzysztof Dominiak.

Był pasjonatem sportu, od wielu lat pomagał nam w organizacji czerwcowych pikników charytatywnych i zimowych turniejów na hali POSiR. To m.in. dzięki niemu do Przemyśla zawitała ekipa Legii Champions na czele z Jerzym Podbrożnym. Działał jednak na różnych polach, bo nigdy nie brakowało mu inwencji. Doskonale znał wiele wybitnych postaci ze świata kultury, filmu czy sportu.

Znało go kilka pokoleń przemyślan. Przede wszystkim dzięki najstarszej pizzerii w nadsańskim mieście „Galicyjskiej” (powstała w 1978 r.), której wraz z żoną Ireną był właścicielem. Znajduje się na  Placu na Bramie i funkcjonuje od wiosny 1985 roku! Do dzisiaj znajduje się w tym samym lokalu. Nadal, jak przed 30 laty, wewnętrzne ściany są ozdobione kawałkami kolorowego szkła. Taki wystrój stworzył artysta Roman Taworski. W środku jedyna w swoim rodzaju kolekcja zdjęć znanych osób z autografami, specjalnie dla Krzysztofa... Pizzerię Krzysztofa odwiedzali znani aktorzy, piosenkarze, sportowcy. Poetka Agnieszka Osiecka w 1990 r. wymyśliła hasło „ Nasza pizza Was zachwyca”, które jest do dzisiaj hasłem zastrzeżonym dla tego lokalu.

Reklama

Krzysztof Dominiak dzieciństwo spędził w Witówce koło Łodzi. Do Przemyśla przyjechał ponad 30 lat temu. I pozostał. Zmarł nagle, dzisiejszego (10 listopada br.) przedpołudnia w ukochanej przez siebie pizzerii. W lipcu br. skończył 60 lat.

Będzie nam Ciebie, Krzysiu, brakować...
MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ... - niezalogowany 2016-11-10 15:21:24

    smutna wiadomość. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Andrzej - niezalogowany 2016-11-10 15:29:10

    Smutne ale mam nadzieję że tradycja i pamięć po nim zostanie 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Lena - niezalogowany 2016-11-10 15:35:47

    Smutna wiadomość.  najlepszy człowiek jakiego w życiu poznałam. pełen życia i energii. ale człowiek doszedł w życiu bardzo daleko. składam najszczersze kondolencje. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama