Reklama

Zmarła wiceprzewodnicząca rady gminy Pawłosiów Łucja Kasperska

18/05/2021 14:42

Nie żyje Łucja Kasperska, radna i lokalna aktywistka związana z gminą Pawłosiów. Miała 65 lat.

O tym, jak wielką estymą cieszyła się Łucja Kasperska w lokalnej społeczności, najlepiej świadczy fakt, że od przeszło dekady mieszkańcy gminy wybierali ją na swoją przedstawicielkę.

Ł. Kasperska w lokalnym samorządzie jako radna spędziła 3 kolejne kadencje, po raz pierwszy mandat zdobywając w 2010 roku. W okresie 2011 – 2019 była członkiem Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, a od 2012 roku pracowała w Komisji do spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

W obecnej kadencji pełniła funkcję wiceprzewodniczącej Rady Gminy Pawłosiów. Od 2000 była szefową Koła Gospodyń Wiejskich w Cieszacinie Wielkim. Uczestniczyła z zaangażowaniem w życiu swojej miejscowości, biorąc udział w organizowanych przez tamtejsze szkołę, jednostkę OSP czy klub sportowy wydarzeniach i imprezach.

Jej współpracownicy wspominają ją jako niezwykle ciepłą, zawsze uśmiechniętą i życzliwą osobę. Mieszkańcy Cieszacina zapamiętają Ł. Kasperską jako tę, której rozwój miejscowości zawsze leżał na sercu.
pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama