Po 35 latach kierowania Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji im. Burmistrza Adolfa Dietziusa w Jarosławiu Jacek Stalski przeszedł na emeryturę. To człowiek-legenda nie tylko jarosławskiego kompleksu, ale i sportu ogólnie.
Kilka dni temu w gabinecie burmistrza Jarosławia Marcina Nazarewicza odbyło się oficjalnie pożegnanie J. Stalskiego. Z jarosławskim sportem związany jest od 1982 r. Wówczas rozpoczął pracę w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Sikorskiego na stanowisku inspektora ds. rekreacji i zaopatrzenia, a następnie jako kierownik obiektu. Fotel dyrektora objął w sierpniu 1989 r. Dał się poznać jako bardzo dobry organizator, świetny przełożony, profesjonalny menadżer. Ale także jako wspaniały człowiek. Uśmiechnięty, życzliwy, służący radą[paywall].
Podczas spotkania burmistrz M. Nazarewicz podziękował mu za lata pracy dla jarosławskiego środowiska sportowego, życząc realizacji marzeń, spełnienia odkładanych wcześniej życiowych planów i zdrowia. W spotkaniu uczestniczyli także zastępca burmistrza Patrycja Lachnik, sekretarz Marian Kwietniowski oraz główny specjalista Wydziału Oświaty i Sportu Magdalena Lehnart.

Od 1 lipca br. pełniącym obowiązki dyrektora jarosławskiego MOSiR został wieloletni pracownik tej jednostki Robert Piwowar.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze