Reklama

Zmiany na dyrektorskim stołku w POSiR

Główny specjalista ds. public relations Robert Kazimir został pełniącym obowiązki dyrektora Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Dotychczasowy – Marek Osiadacz – przebywa na zwolnieniu lekarskim i najprawdopodobniej na to stanowisko już nie wróci.

Taką decyzję kilka dni temu podjął prezydent miasta Robert Choma. – Zdecydowałem się na takie rozwiązanie dla dobra tej miejskiej jednostki. Powierzyłem obowiązki panu Robertowi Kazimirowi, który jest najbliżej i doskonale zna wszystkie bolączki POSiR-u – powiedział[paywall]. – Pan Marek Osiadacz przebywa obecnie na zwolnieniu lekarskim i nie wiadomo, czy wróci. Nie wiem także jeszcze, czy pan Kazimir pozostanie na stanowisku na dłużej. Nie chcę pozostawić problemów, z którymi boryka się POSiR – dodał.

Prezydent Przemyśla wskazał na kilka powodów takiej decyzji. Przede wszystkim na ciągłą zapaść finansową jednostki, brak pomysłów na wyjście z impasu. – Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie nałożyło się wiele nieprzewidzianych problemów, by wspomnieć chociażby o osuwisku na stoku narciarskim. Uważam, że nie do końca wykorzystywane są możliwości obiektów, którymi POSiR zarządza. Liczę, że pan Robert Kazimir nada nową jakość – podsumował R. Choma.

Nowy p.o. dyrektora POSiR-u rozpoczął pracę od przygotowania pisma do Ministerstwa Sportu i Turystyki o wsparcie na remont kolejki linowej na przemyskim stoku. To zadanie niezbędne przed nadchodzącym, kolejnym sezonem zimowym. Drugie pismo, z prośbą o sponsoring obiektów, trafiło na biurko prezesa Totalizatora Sportowego. – Pomysłów jest kilka. Poprosiliśmy ministra Witolda Bańkę o wsparcie, a w ślad za tym o poparcie naszej prośby przez pana marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego i pana posła Andrzeja Matusiewicza – powiedział R. Kazimir.
mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mr mister - niezalogowany 2018-08-21 21:27:46

    to sobie przypomniał na koniec kadencji.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    asssss - niezalogowany 2018-08-21 21:33:34

    szkoda mi jego. Super facet 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    halowy - niezalogowany 2018-08-21 22:08:32

    o 4 , a nawet 10 lat za późno !!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama