W sali sportowej politechniki w Rzeszowie odbył się 2. Grand Prix Podkarpacia młodziczek i młodzików.
W zawodach bardzo dobrze spisała się Martyna Gołąb z Nurtu Przemyśl, która zajęła 3. miejsce wśród młodziczek. Martyna to podopieczna Zdzisława Bodnara, a w drodze do miejsca na podium pokonała kolejno: Julię Cieślińską, Weronikę Konsur, Amandę Brodę, Emilię Skibę, Oliwię Wątor i Kamilę Początek. W meczu o drugie miejsce w imprezie przegrała nieznacznie 2:3 z Julią Szczepanik. Jej koleżanki klubowe, siostry Amelia i Maja Kozak uplasowały się odpowiednio na 17. i 21. miejscu. Wśród młodzików 25. miejsce zajął Łukasz Hajduk.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze