Reklama

Znakomity występ Martyny Gołąb

W sali sportowej politechniki w Rzeszowie odbył się 2. Grand Prix Podkarpacia młodziczek i młodzików.

W zawodach bardzo dobrze spisała się Martyna Gołąb z Nurtu Przemyśl, która zajęła 3. miejsce wśród młodziczek. Martyna to podopieczna Zdzisława Bodnara, a w drodze do miejsca na podium pokonała kolejno: Julię Cieślińską, Weronikę Konsur, Amandę Brodę, Emilię Skibę, Oliwię Wątor i Kamilę Początek. W meczu o drugie miejsce w imprezie przegrała nieznacznie 2:3 z Julią  Szczepanik. Jej koleżanki klubowe, siostry Amelia i Maja Kozak uplasowały się odpowiednio na 17. i 21. miejscu. Wśród młodzików 25. miejsce zajął Łukasz Hajduk.
MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości