Reklama

Znakomity występ przemyskich karateków

Sześć medali, w tym dwa złote, dwa srebrne i dwa brązowe, zdobyli zawodnicy Przemyskiego Klubu Karate Kyokushin podczas XX Mistrzostw Podkarpacia w karate kyokushin dzieci i młodzieży.

Impreza odbyła się w Centrum Sportów Walki w Jaśle. W zawodach zorganizowanych przez Jasielski Klub Karate Kyokushin uczestniczyło 228 zawodników z klubów zrzeszonych w Podkarpackim Okręgowym Związku Karate Kyokushin. Przemyski klub reprezentowało 12 zawodników, podopiecznych sensei Ryszarda i Jerzego Makarów. Wśród dziewcząt rywalizowały Katarzyna Pisarska i Wiktoria Kamionka, wśród chłopców natomiast: Dominik Spławiński, Patryk Spławiński, Aleksander Warwaruk, Mateusz Sroka, Marcel Walicki, Maksymilian Walicki, Wojciech Gawlik, Tomasz Dydyniak, Michał Lisowski i Michał Igielski. Wszyscy w konkurencji kumite semi-kontakt, oczywiście w swoich kategoriach wiekowych i wagowych.

Szczęście nie dopisało dziewczętom, natomiast aż sześciu chłopców stanęło na podium. Michał Lisowski (junior młodszy; rocznik 2003 – 04; waga 65 kg) i Aleksander Warwaruk (kadet; 2007 – 08; 35 kg) w świetnym stylu wywalczyli tytuły mistrzów Podkarpacia. Tomasz Dytyniak  (junior; 2000 – 02; powyżej 75 kg) i Wojciech Gawlik (młodzik; 2005 – 06; powyżej 65 kg) zdobyli 2. miejsce i tytuł wicemistrzowski. Trzecie miejsce zdobyli najmłodsi w grupie (rocznik 2000 – 02): Michał Igielski w kategorii juniorów do 60 kg oraz Maksymilian Walicki także wśród juniorów, w wadze do 65 kg.
mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    176 - niezalogowany 2018-04-27 14:26:57

    OSU cyfra

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama