Reklama

Znakomity występ UKS Tramp Jarosław

W Gorzowie Wielkopolskim odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach letnich oraz Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w łucznictwie. Wystartowała w nim ekipa UKS Tramp Jarosław.

W zawodach wzięło udział 128 zakwalifikowanych wcześniej zawodników i zawodniczek. Jarosławski klub reprezentowała piątka zawodników: Sylwia Zając, Weronika Macina, Natalia Babiak, Anna Sus i Dawid Nowak. Złoty medal w konkurencji drużynowej OOM dziewczyn wywalczyły, startujące w drużynie wojewódzkiej, Sylwia Zając, Natalia Babiak, Weronika Macina oraz Katarzyna Kozioł z ŁUKS Jedlicze. W tej samej kategorii indywidualnie brązowy medal wywalczyła S. Zając. Na 8. miejscu uplasowała się druga z zawodniczek N. Babiak.

Znakomity start w ramach Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych zanotowała Sylwia Zając, która na poszczególnych dystansach wywalczyła dwa złote medale, jeden srebrny oraz jeden brązowy, osiągając przy tym najwyższy wynik kwalifikacji, przekraczający 1300 punktów. W klasyfikacji klubowej jarosławski klub wywalczył 4. miejsce, a województwo podkarpackie uplasowało się na 3. miejscu.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama