Na wyrwy w asfalcie przed Urzędem Skarbowym w Przeworsku od dawna narzekali zarówno mieszkańcy, jak i przyjezdni petenci. Problem narastał wraz z powiększającymi się ubytkami w nawierzchni.
Teren przed urzędem karbowym służy nie tylko jako parking. Z biegnącego tutaj przejazdu korzystają kierowcy, którzy chcą ominąć korki lub wjechać na osiedle M. Konopnickiej. Tyle że nawierzchnia wygląda jak szwajcarski ser. Ubytki w nawierzchni są tak duże, że można uszkodzić na nich samochód. To miejsce niebezpieczne także dla pieszych, głównie po zmroku. Miasto problemu rozwiązać nie mogło, bo działka należy do urzędu skarbowego. Na marcowej sesji burmistrz Leszek Kisiel zaznaczył, że otrzymał odpowiedź z Izby Skarbowej w Rzeszowie, z której wynika, że parking zostanie wyremontowany, o ile Ministerstwo Finansów zapewni na to środki.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze