Kilka dni temu zdemontowano próg zwalniający, który do tej pory znajdował się na wysokości siedziby Przemyskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, zlokalizowanej na Wybrzeżu Jana Pawła II.
W tym miejscu ruch jest nadzwyczaj wzmożony, w okolicy mieszczą się sklepy, pizzeria, dwa przedszkola, samochodów więc nie brakuje. Od momentu zamontowania spowalniacz spełniał więc[paywall] swoją funcję w stu procentach, przez ten czas nie doszło w tu nawet do jednej stłuczki. Teraz, gdy zbliża się zima, a warunki drogowe są coraz gorsze, próg zdemontowano.
– Ktoś wybrał sobie najgorszy moment – skarżą się mieszkańcy osiedla.
– Mamy nadzieję, że próg wróci na swoje miejsce jak najszybciej. W okolicy ruch jest naprawdę wzmożony, a miejsce szczególnie niebezpieczne. Kilka lat temu, gdy jeszcze progu nie było, parę metrów wcześniej miał miejsce śmiertelny wypadek. Nie chcemy, by ta sytuacja się powtórzyła, tym bardziej że niedługo rozpoczną się prace przy budowie parku sportowo-rekreacyjnego – mówi przewodniczący Zarządu Osiedla Kmiecie Marcin Kowalski.
Dodaje, że rada osiedla będzie wnosić o zamontowanie jeszcze jednego progu zwalniającego, w okolicach mieszczącego się nieopodal przedszkola integracyjnego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Buhahahahaaaaaaa. Jestem, Piotr. Pisałem w tej sprawie do ZDM. Smiać mi się chce, że DO TEJ PORY żaden z mieszkańców nie interesował się to sprawą. Ale gdy dangle znikną próg to wielke halo.... Ojej ojej ojej.Dopiero moja interwencja tydzień temu, coś zdziałała. Napisałęm maila, że próg od kilkunastu tygodni jest zdemolowany i nawet śruby wystawały. Stanowisko ZDM jest następujące: Zdemontowali dla bezpieczeństwa resztę śrub. Bo nie ma kasy do końca roku 2015 żeby naprawić ten próg. Dopiero w przyszłym 2016 początkiem naprawią.ŻP jak zwykle tanią sensacyjkę łyknęła jak dzieciak landrynkę :D :DA MIESZKAŃCOM na przyszłość RADZĘ interweniować w odpowiednich instytucjach niż ŻALIĆ SIĘ DO PRASY! ŻENADA!!!!
Próg MUSI tam wrócić, bo wsiowe ćwoki już zwąchały, że mogą tam zapie.....ć co i też czynią, zwłaszcza w okolicach siódmej rano.
I już się zaczęły nocne wyścigi ,( miszczuf kierownicy ) w swych stalowych 30 letnich zardzewiałych rumakach .
Piotrze a od kiedy tak czujnie się udzielasz na osiedlu ??? Dam ci jedną rade jak chcesz pomoc to nie pisz bzdur w komentarzach i twoje wywody że ty już interweniowałeś są śmieszne !!!Jako kto interweniowałeś jako osoba widmo ? Jak tak bardzo chcesz pomagać i interesują cię sprawy osiedla to zapraszamy do współpracy. P.S jak do tej pory w niczym nie pomogłeś więc czekamy z niecierpliwością na ujawnienie twojej osoby jako wybawiciela osiedla Kmiecie z problemów:}
Do ujawnienia się trzeba mieć odwage cywilną i "jaja"....a takie gumki od kaleson w osobie Pana Piotra to szczekać w budzie tylko potrafią....
A Ty M.K kim jesteś? dlaczego nie napisałeś pełnego nazwiska i imienia. Chcesz moje. Proszę bardzo: Piotr Rudy, adres IP zgadza się. Jakoś przez 3 tygodnie nikt nic nie mówił dopiero jak zdemontowali próg nagle afera :D Masakra.
@ yyyyy "...Do ujawnienia się trzeba mieć odwage cywilną i "jaja"....a takie gumki od kaleson w osobie Pana Piotra to szczekać w budzie tylko potrafią...."Na razie to Ty szczekasz kolego XX i nie obrażaj innych.
Aha, a moje dane są w ZDM jakby kto pytał. Pozdrawiam i miłego wieczoru. Bye.
Buhahahahaaaaaaa. Jestem, Piotr. Pisałem w tej sprawie do ZDM. Smiać mi się chce, że DO TEJ PORY żaden z mieszkańców nie interesował się to sprawą. Ale gdy dangle znikną próg to wielke halo.... Ojej ojej ojej.Dopiero moja interwencja tydzień temu, coś zdziałała. Napisałęm maila, że próg od kilkunastu tygodni jest zdemolowany i nawet śruby wystawały. Stanowisko ZDM jest następujące: Zdemontowali dla bezpieczeństwa resztę śrub. Bo nie ma kasy do końca roku 2015 żeby naprawić ten próg. Dopiero w przyszłym 2016 początkiem naprawią.ŻP jak zwykle tanią sensacyjkę łyknęła jak dzieciak landrynkę :D :DA MIESZKAŃCOM na przyszłość RADZĘ interweniować w odpowiednich instytucjach niż ŻALIĆ SIĘ DO PRASY! ŻENADA!!!!
Próg MUSI tam wrócić, bo wsiowe ćwoki już zwąchały, że mogą tam zapie.....ć co i też czynią, zwłaszcza w okolicach siódmej rano.
I już się zaczęły nocne wyścigi ,( miszczuf kierownicy ) w swych stalowych 30 letnich zardzewiałych rumakach .