Reklama

Znowu śmierć na torach. Samobójstwo?

14/07/2015 10:04

Policjanci ustalają tożsamość mężczyzny, który zginął pod kołami pociągu osobowego relacji Przemyśl – Tarnów.

Do zdarzenia doszło dzisiaj, 14 bm. około godziny 4.40 w rejonie ulicy Emilii Plater w Przemyślu. Trwa policyjne śledztwo zmierzające do wyjaśnienia okoliczności tragedii. Jedna z wersji zakłada, że mężczyzna rzucił się pod nadjeżdżający skład.

To kolejny w ciągu minionych kilku tygodni dramat na torowisku w tamtym rejonie. W czerwcu śmierć pod kołami pociągu relacji Rzeszów – Przemyśl poniosła 39-letnia kobieta i jej 60-letni partner.
del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    arturro - niezalogowany 2015-07-14 13:34:24

    Sytuacja ekonomiczna mieszkańców nie napawa optymizmem stąd takie desperackie kroki. Może ktoś z rządzących wreszcie przejrzy na oczy i zrobi coś w mieście, regionie i w kraju.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ello - niezalogowany 2015-07-14 14:00:45

    Jesteśmy narodem smutnym zamyślonym Boimy się o jutro w tym KRAJU

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mk - niezalogowany 2015-07-14 14:09:37

    smutne, ale prawdziwe

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości