Policjanci ustalają tożsamość mężczyzny, który zginął pod kołami pociągu osobowego relacji Przemyśl – Tarnów.
Do zdarzenia doszło dzisiaj, 14 bm. około godziny 4.40 w rejonie ulicy Emilii Plater w Przemyślu. Trwa policyjne śledztwo zmierzające do wyjaśnienia okoliczności tragedii. Jedna z wersji zakłada, że mężczyzna rzucił się pod nadjeżdżający skład.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Sytuacja ekonomiczna mieszkańców nie napawa optymizmem stąd takie desperackie kroki. Może ktoś z rządzących wreszcie przejrzy na oczy i zrobi coś w mieście, regionie i w kraju.
Jesteśmy narodem smutnym zamyślonym Boimy się o jutro w tym KRAJU
Sytuacja ekonomiczna mieszkańców nie napawa optymizmem stąd takie desperackie kroki. Może ktoś z rządzących wreszcie przejrzy na oczy i zrobi coś w mieście, regionie i w kraju.
Jesteśmy narodem smutnym zamyślonym Boimy się o jutro w tym KRAJU
smutne, ale prawdziwe