Reklama

Znowu sześć bramek Czuwaju. Ależ skuteczność Mateusza Śwista

Piłkarze V ligi okręgowej rozegrali dzisiaj (29 lipca br.) II kolejkę spotkań. Piorunujący start notują piłkarze Czuwaju Przemyśl, którzy w drugim kolejnym meczu strzelili aż sześć bramek i z kompletem punktów znajdują się na czele tabeli.

Sześć bramek podopieczni Piotra Błażkowskiego strzelili w Młodowie, sześć u siebie Sanowi Gorzyce, choć do przerwy było sensacyjnie. Obaj rywale to beniaminkowie ligi i ktoś może powiedzieć, że weryfikacja Czuwaju nastąpi w spotkaniach z mocniejszymi i bardziej doświadczonymi zespołami, ale bardzo dawno przemyślanie nie mieli tak dobrego otwarcia. Ogromna w tym zasługa Mateusza Śwista, który na dwanaście goli strzelonych przez zespół, sam zdobył siedem!

Ciekawie zapowiadało się spotkanie w Narolu, gdzie zmierzyli się wiceliderzy po inauguracyjnej kolejce. Pozostał jednak niedosyt, bo zabrakło przede wszystkim bramek.

Reklama

Po porażkach w I kolejce, „odkuli się” GKS Orły i Łęk Ostrów. Pierwsze punkty zapisał na swoim koncie zespół z Szówska. Po raz pierwszy w sezonie zaprezentował się LKS Skołoszów, który pewnie pokonał na wyjeździe Zorzę Zarzecze. Drugiej z rzędu bolesnej porażki doznała Sanoczanka Święte, która wysoko uległa u siebie Płomieniowi Morawsko.

 

Roztocze Narol – MKS Kańczuga 0:0

GKS Orły – Motor Grochowce 3:0 (2:0), bramki: Bratkowski 2, Zajączkowski.

Łęk Ostrów – Huragan Gniewczyna 3:2

Czuwaj Przemyśl – San Gorzyce 6:1 (0:1), bramki: Świst 3, Furtyk, Sanocki, Pałys – Misiło.

Reklama

Czarni Pawłosiów – Zryw Młodów 4:1

Sanoczanka Święte – Płomień Morawsko 0:4 (0:3), bramki: M. Pajda 2, Hulak, Pilch.

Biało-Czerwoni Kaszyce – Fenix Leszno 3:1 (1:1), bramki: Kuta, Cyran, J. Wielgosz – Ł. Głuszko.

Pogoń-Sokół Lubaczów – Granica Stubno 1:1 (1:1), bramki: Hojdak – Jaroch.

Zorza Zarzecze – LKS Skołoszów 1:5 (1:3), bramki dla Skołoszowa: Pilawa 3, Modny, Kiełbowicz.

KS Szówsko – MKS Radymno 2:2 (2:1), bramki: Kruk, Gil – Leś (samobójcza), Karakuszka.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Sportowy przemyśl - niezalogowany 2020-07-30 00:29:00

    Mega sensacja, jeszcze kilka wygranych i mamy ekstraklasę. Czekam niecierpliwie na derby rzeszowszczyzny ze Stalą Mielec. Co za radośc ze zwycięstwa, tak trzymać i zawsze wygrywać ze wsią. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Cybuch - niezalogowany 2020-07-30 11:58:41

    Może w końcu wrócą derby Przemyśla choć polonia słabo spadnie i się miną z czuwajem

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Kibic - niezalogowany 2020-08-02 07:21:29

    Te sportowy przemyśl wielki miastowy mieszkańcu, trochę więcej szacunku do wsi.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama