Piłkarze V ligi okręgowej rozegrali dzisiaj (29 lipca br.) II kolejkę spotkań. Piorunujący start notują piłkarze Czuwaju Przemyśl, którzy w drugim kolejnym meczu strzelili aż sześć bramek i z kompletem punktów znajdują się na czele tabeli.
Sześć bramek podopieczni Piotra Błażkowskiego strzelili w Młodowie, sześć u siebie Sanowi Gorzyce, choć do przerwy było sensacyjnie. Obaj rywale to beniaminkowie ligi i ktoś może powiedzieć, że weryfikacja Czuwaju nastąpi w spotkaniach z mocniejszymi i bardziej doświadczonymi zespołami, ale bardzo dawno przemyślanie nie mieli tak dobrego otwarcia. Ogromna w tym zasługa Mateusza Śwista, który na dwanaście goli strzelonych przez zespół, sam zdobył siedem!
Ciekawie zapowiadało się spotkanie w Narolu, gdzie zmierzyli się wiceliderzy po inauguracyjnej kolejce. Pozostał jednak niedosyt, bo zabrakło przede wszystkim bramek.
Po porażkach w I kolejce, „odkuli się” GKS Orły i Łęk Ostrów. Pierwsze punkty zapisał na swoim koncie zespół z Szówska. Po raz pierwszy w sezonie zaprezentował się LKS Skołoszów, który pewnie pokonał na wyjeździe Zorzę Zarzecze. Drugiej z rzędu bolesnej porażki doznała Sanoczanka Święte, która wysoko uległa u siebie Płomieniowi Morawsko.
Roztocze Narol – MKS Kańczuga 0:0
GKS Orły – Motor Grochowce 3:0 (2:0), bramki: Bratkowski 2, Zajączkowski.
Łęk Ostrów – Huragan Gniewczyna 3:2
Czuwaj Przemyśl – San Gorzyce 6:1 (0:1), bramki: Świst 3, Furtyk, Sanocki, Pałys – Misiło.
Czarni Pawłosiów – Zryw Młodów 4:1
Sanoczanka Święte – Płomień Morawsko 0:4 (0:3), bramki: M. Pajda 2, Hulak, Pilch.
Biało-Czerwoni Kaszyce – Fenix Leszno 3:1 (1:1), bramki: Kuta, Cyran, J. Wielgosz – Ł. Głuszko.
Pogoń-Sokół Lubaczów – Granica Stubno 1:1 (1:1), bramki: Hojdak – Jaroch.
Zorza Zarzecze – LKS Skołoszów 1:5 (1:3), bramki dla Skołoszowa: Pilawa 3, Modny, Kiełbowicz.
KS Szówsko – MKS Radymno 2:2 (2:1), bramki: Kruk, Gil – Leś (samobójcza), Karakuszka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Mega sensacja, jeszcze kilka wygranych i mamy ekstraklasę. Czekam niecierpliwie na derby rzeszowszczyzny ze Stalą Mielec. Co za radośc ze zwycięstwa, tak trzymać i zawsze wygrywać ze wsią.
Może w końcu wrócą derby Przemyśla choć polonia słabo spadnie i się miną z czuwajem
Te sportowy przemyśl wielki miastowy mieszkańcu, trochę więcej szacunku do wsi.
Proszę o poważna informacje , skoro dowiedziałem się z tego artykuliku ,że Czuwaj jest w 5 -tej lidze , czyli 6 -sty poziom rozgrywek , to w której to lidze gra Polonia?
Sąsiad tak strzela bramki hm????????
Mega sensacja, jeszcze kilka wygranych i mamy ekstraklasę. Czekam niecierpliwie na derby rzeszowszczyzny ze Stalą Mielec. Co za radośc ze zwycięstwa, tak trzymać i zawsze wygrywać ze wsią.
Może w końcu wrócą derby Przemyśla choć polonia słabo spadnie i się miną z czuwajem
Te sportowy przemyśl wielki miastowy mieszkańcu, trochę więcej szacunku do wsi.