Reklama

Zostań podkarpackim webmasterem!

3. edycja konkursu informatycznego „web.Master Podkarpacki” w tym roku potrwa od 7 do 21 marca.

Konkurs organizowany przez Instytut Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Zespół Szkół Energetycznych w Rzeszowie skierowany jest do gimnazjalistów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych z Podkarpacia.

Celem inicjatywy jest propagowanie i rozwijanie wśród młodzieży szeroko pojętych umiejętności informatycznych, związanych m.in. z projektowaniem stron i aplikacji internetowych.

Przeprowadzony zostanie w 2 etapach: 1. będzie miał formę testu w oparciu o platformę e-learningową, w 2. zmierzy się 15 najlepszych uczestników z kategorii „Uczniowie gimnazjów” oraz „Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych”. Więcej: www.webmasterpodkarpacki.pl.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości