Reklama

Zuchwały rozbój. Fałszywi policjanci napadli 26-latka

07/07/2015 16:54

– Stać, policja kryminalna! – usłyszał Rafał, 26-letni mieszkaniec Przemyśla, wracając późną porą z uczelnianego ogniska. Student poprosił o okazanie służbowej legitymacji i podanie jej numeru. –3..5..8.. – zająknął się jeden z napastników, ale jego kolega nie stracił rezonu, obezwładnił chłopka, a w tym czasie drugi „funkcjonariusz” przeszukał go, zabierając portfel, dokumenty, telefon, klucze i złoty łańcuszek. Chwilę potem napastnicy znikli ze swoim łupem.

Są miejsca, które w Przemyślu po zmroku lepiej omijać. Jednym z nich są okolice ulicy Goszczyńskiego i przejście koło tamtejszego przedszkola. Na temat nieprzyjemnych zdarzeń, do których dochodziło w tamtym rejonie, pisaliśmy wcześniej na łamach ŻP. Ostatnie tego typu miało tu miejsce w czerwcu br. Rafał, student Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu, wracając z uczelnianego ogniska, na ulicy Goszczyńskiego został napadnięty i okradziony przez dwóch napastników podających się za policjantów. – Obaj wyszli z tego przejścia i zastąpili mi drogę – opowiada Rafał, który[paywall] został przez mężczyzn obezwładniony i okradziony ze wszystkiego, co przy sobie miał.

O zajściu poszkodowany natychmiast powiadomił policję, funkcjonariusze policji kryminalnej (tym razem prawdziwi) razem z nim objechali okoliczne osiedla w poszukiwaniu napastników, niestety tamci zdążyli się już ukryć. 

Pierwszy taki przypadek na naszym terenie

Wreszcie działa normalne oświetlenie, czas na kamery

– Na prośbę rady osiedla przeanalizowaliśmy zdarzenia odnotowane przez policję w tej okolicy – wyjaśnia podkomisarz Bogusława Sebastianka z przemyskiej policji. – Jednakże nie stwierdziliśmy, ażeby to miejsce było w sposób szczególny zagrożone przestępczością. Jednak, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców osiedla, postanowiliśmy częściej kierować patrole w ten rejon miasta – usłyszeliśmy.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    czerupa - niezalogowany 2015-07-07 18:39:19

    Skąd wiadomo od razu że fałszywi byli?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    \\m/ - niezalogowany 2015-07-07 21:25:59

    http://www.repostuj.pl/post/tos-dojebal

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    lol - niezalogowany 2015-07-08 07:59:15

    znikli? 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości