Reklama

Zwłoki dwóch osób w mieszkaniu w Przemyślu

22/07/2016 16:52

W jednym z mieszkań przy ul. Władycze w Przemyślu znaleziono zwłoki kobiety i mężczyzny.

- Obecnie nie wiadomo, co było przyczyną ich śmierci. Ustalamy również wiek i tożsamość tych osób – mówi sierżant sztabowy Marta Fac, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.

Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza, wezwano prokuratora. Ciała prawdopodobnie zostaną zabezpieczone do dalszych badań w prosektorium.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mk - niezalogowany 2016-07-24 15:59:19

    Nie czepiam  się , bo wiem jak nędza panuje w    Przemyślu. Ale ,żeby  w takim stanie  znajdowała się kamienica    nawet stara  ?    Przecież to  widoki  żywcem wyjęte   z Bangladeszu  czy Indii . Można było przecież  zrobić mniejsze ujęcie  i nie  pokazywać tej  nędzy . Na tę stronę zaglądają nie tylko  obecni czy byli mieszkańcy  miasta  , ale  nawet z zagranicy .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    xx - niezalogowany 2016-07-24 23:34:08

    po co ukrywać prawdę i koloryzować wszechobecną panującą nędzę  ? jaka władza taki  stan kamienic i całej infrastruktury od wielu, wielu  lat !

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    stopa79_766 2016-07-25 10:00:13

    Koń jaki jest każdy widzi.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama