Reklama

Zwycięzcy muzycznej rywalizacji

29/05/2015 14:45

20 solistów w 3 kategoriach wiekowych walczyło o miano najlepszego. 21 maja w Miejskim Ośrodku Kultury w Przeworsku odbył się XVI konkurs piosenki „I ty możesz zaśpiewać”.

W mojej ojczyźnie, A ja lubię jazz, Poszłabym do wojska oraz Wybacz mamasza – to jedne z piosenek, które 4 uczestniczkom przyniosły zwycięstwo podczas muzycznej rywalizacji. Każdy z solistów wykonał w sumie dwa utwory. Młodzi artyści[paywall] podzieleni zostali na trzy kategorie: 7 – 11, 12 – 15 i 16 – 100 lat. Jury w składzie: Barbara Kozdraś i Dorota Świerk, przedstawicielki Społecznego Ogniska Muzycznego w Rzeszowie oraz Gabriel Manowiec, instruktor Miejskiego Ośrodka Kultury w Przeworsku, wyłoniło zwycięzców. W pierwszej kategorii, 7 – 11 lat, przyznano dwa pierwsze miejsca ex aequo dla Niny Majczak i Aleksandry Tworek. W drugiej kategorii wygrała Martyna Niemirowska. Najstarszą zwyciężczynią została Katarzyna Motyka. Jury przyznało również 2. i 3.miejsca oraz wyróżnienia. Wszyscy laureaci otrzymali nagrody pieniężne. 


fot.Bogusława Pajda
Katarzyna Motyka zajęła 1. miejsce w kategorii 16 – 100 lat.


bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości