Przygotowania do świąt na ostatniej prostej. Daje się to odczuć na każdym kroku, podobnie jak świąteczny nastrój. Ten ostatni udziela się nam za sprawą serdecznych życzeń i drobnych upominków docierających do naszej redakcji.
Z najlepszymi życzeniami dotarły do nas m.in. maluchy z grupy „Sówki” z Niepublicznego Przedszkola „Promyczek”, które pamięta o nas co roku. Jest nam niezwykle miło, że tradycji stało się zadość również i w nieubłaganie zbliżającym się do końca 2025. Dziękujemy za świąteczną nutkę magii, która rozpanoszyła się w redakcyjnych wnętrzach za sprawą życzliwych nam posłańców.

Bożonarodzeniowe życzenia złożyła nam również damska reprezentacja innej instytucji, jaką jest Dom Pomocy Społecznej w Huwnikach. Serdecznie dziękujemy, zachowując je w sercu i odwdzięczamy się gromkim „Wesołych Świąt!”. Bez zmartwień, za to z barszczem, grzybami i karpiem. I z gościem, co szczęście niesie!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze