Reklama

Życzliwi posłańcy w redakcji. Przybyli z życzeniami i ciepłym słowem


Przygotowania do świąt na ostatniej prostej. Daje się to odczuć na każdym kroku, podobnie jak świąteczny nastrój. Ten ostatni udziela się nam za sprawą serdecznych życzeń i drobnych upominków docierających do naszej redakcji.


Z najlepszymi życzeniami dotarły do nas m.in. maluchy z grupy „Sówki” z Niepublicznego Przedszkola „Promyczek”, które pamięta o nas co roku. Jest nam niezwykle miło, że tradycji stało się zadość również i w nieubłaganie zbliżającym się do końca 2025. Dziękujemy za świąteczną nutkę magii, która rozpanoszyła się w redakcyjnych wnętrzach za sprawą życzliwych nam posłańców.

Bożonarodzeniowe życzenia złożyła nam również damska reprezentacja innej instytucji, jaką jest Dom Pomocy Społecznej w Huwnikach. Serdecznie dziękujemy, zachowując je w sercu i odwdzięczamy się gromkim „Wesołych Świąt!”.  Bez zmartwień, za to z barszczem, grzybami i  karpiem. I z gościem, co szczęście niesie!

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 22/12/2025 19:40
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama