W zdrowiu i w chorobie, opierając się na wzajemnym zaufaniu i wsparciu przeżyli razem 50, 60 i więcej lat. Mowa o parach małżeńskich z gminy Fredropol, uhonorowanych niedawno medalami za długoletnie pożycie małżeńskie.

fot.UG Fredropol
Jubilaci z terenu gminy Fredropol na wspólnej uroczystości.
Wyjątkowe święto małżonków odbyło się w ostatni czwartek września w świetlicy wiejskiej w Huwnikach. Jubilaci przyjęli gratulacje i życzenia kolejnych lat w zdrowiu i szczęściu od wójta gminy Mariusza Śnieżka. Były łzy wzruszenia, poczęstunek sprzyjający wspominkom, prezenty ufundowane przez gospodarza gminy, a nawet tańce.
Niezwykłe rocznice świętowało 17 małżeństw. Medal za 68 wspólnych lat otrzymali Maria i Józef Gierczakowie. 60-lecie pożycia małżeńskiego obchodzili: Władysława i Stanisław Sielscy oraz Maria i Czesław Płocicowie. Złote gody, czyli 50. rocznicę ślubu, świętowali natomiast: Danuta i Stanisław Berezowie, Olga i Tadeusz Chramiec, Aniela i Stanisław Feduniakowie, Eugenia i Jan Ferlianowie, Krystyna i Adam Ferlianowie, Krystyna i Stanisław Hołowienkowie, Józefa i Stanisław Hawrysiowie, Maria i Władysław Kałafutowie,
Lucyna i Jan Korodajowie, Krystyna i Jan Koziołowie, Jadwiga i Julian Łosiowie, Krystyna i Mieczysław Majerowie, Janina i Stanisław Młynarscy, Genowefa i Marian Podbilscy, Zofia i Władysław Podgórscy, Irena i Józef Sosenkowie, Daniela i Zbigniew Wołkowie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze