Reklama

17 par z gminy Fredropol świętowało wspólnie jubileusze małżeńskie

W zdrowiu i w chorobie, opierając się na wzajemnym zaufaniu i wsparciu przeżyli razem 50, 60 i więcej lat. Mowa o parach małżeńskich z gminy Fredropol, uhonorowanych niedawno medalami za długoletnie pożycie małżeńskie.


fot.UG Fredropol
Jubilaci z terenu gminy Fredropol na wspólnej uroczystości.

Wyjątkowe święto małżonków odbyło się w ostatni czwartek września w świetlicy wiejskiej w Huwnikach. Jubilaci przyjęli gratulacje i życzenia kolejnych lat w zdrowiu i szczęściu od wójta gminy Mariusza Śnieżka. Były łzy wzruszenia, poczęstunek sprzyjający wspominkom, prezenty ufundowane przez gospodarza gminy, a nawet tańce.

Niezwykłe rocznice świętowało 17 małżeństw. Medal za 68 wspólnych lat otrzymali Maria i Józef Gierczakowie. 60-lecie pożycia małżeńskiego obchodzili: Władysława i Stanisław Sielscy oraz Maria i Czesław Płocicowie. Złote gody, czyli 50. rocznicę ślubu, świętowali natomiast: Danuta i Stanisław Berezowie, Olga i Tadeusz Chramiec, Aniela i Stanisław Feduniakowie, Eugenia i Jan Ferlianowie, Krystyna i Adam Ferlianowie, Krystyna i Stanisław Hołowienkowie, Józefa i Stanisław Hawrysiowie, Maria i Władysław Kałafutowie,
Lucyna i Jan Korodajowie, Krystyna i Jan Koziołowie, Jadwiga i Julian Łosiowie, Krystyna i Mieczysław Majerowie, Janina i Stanisław Młynarscy, Genowefa i Marian Podbilscy, Zofia i Władysław Podgórscy, Irena i Józef Sosenkowie, Daniela i Zbigniew Wołkowie.

Reklama

 


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama