01/02/2022 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Jak co roku do akcji włączyły się Przemyskie Morsy.
Na rynku członkowie stowarzyszenia „Przemyskie serca” częstowali żurkiem przygotowanym przez restaurację „Bosko”.
Ci, którzy nie morsowali, mogli sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie w okolicznościowej oprawie.
Pomimo wybitnie niesprzyjającej aury panował świąteczny nastrój.
Najwdzięczniejszymi darczyńcami byli najmłodsi.