Nie przeszkodził rzęsisty deszcz ani wiatr, który wyrywał puszki z rąk wolontariuszy. W Przemyślu po raz 30. zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku zbiórka odbyła się pod hasłem „Przejrzyj na oczy” i była przeznaczona na okulistykę dziecięcą.
Pieniądze w dalszym ciągu można wpłacać online do wirtualnej skarbonki przemyskiego sztabu, dostępnej pod adresem: https://eskarbonka.wosp.org.pl/jyxrtd
Od godziny 11 do 18 na ulicach miasta kwestowało 40 wolontariuszy. Byli to[paywall] uczniowie szkół: I LO, ZSEiO, SP1 oraz członkowie stowarzyszeń: Przemyskie Morsy i Przemyski Klub Biegacza. Każdy miał identyfikator i puszkę z numerem zezwolenia.
W tym roku wolontariusze kwestowali jedynie w terenie otwartym, nie wchodzili do obiektów zamkniętych, nie kwestowali na terenie sklepów, lokali, bloków mieszkalnych ani wewnątrz jakichkolwiek firm czy instytucji.
Dodatkowo kwesta prowadzona była do puszek stacjonarnych ulokowanych w: sztabie WOŚP przy MDK (ul. św. Józefa 6), w CKZiU nr 2, (ul. Kossowskiej 1), w Przedszkolu „Chatka –Skrzatka” (Krówniki 81A), w Szkole Podstawowej KAMON (3 Maja 38), w Studio Optyki Retina (ul. Sportowa 11), w Firmie Tim Grafik (ul. Wałowa 9), w Salonie Vision Express w Galerii Sanowa oraz na Zamku Kazimierzowskim.
W poniedziałek rano Stanisław Karszyń, szef sztabu przy MDK 30. Finału WOŚP, poinformował, że w Przemyślu zebrano 49 tys. 694 złote i 21 groszy, co biorąc pod uwagę panujący w niedzielę pogodowy armagedon, można uznać za rekord.
Lista lokali, które zadeklarowały chęć przyjęcia wolontariuszy w dniu finału: Pizzeria Margherita, Rynek 4; Pizzeria Margherita, Bielskiego 1B; Piwiarnia Warecka, Rynek 20; Bar Przemyskie Klimaty, ul. Dworskiego 12; Mała Czarna, ul. Kazimierza Wielkiego 8; Bez Ogródek, ul. Kazimierza Wielkiego 30; Pub Niedźwiadek, Rynek 1; Pizzeria Mamma Mia, Franciszkańska 22; Kawiarnia PrzeMiś, ul. Franciszkańska 5.
Jak co roku akcję WOŚP wsparły również następujące firmy i instytucje: Hurtownia materiałów biurowych ANMA z Ostrowa, Hurtownia Domet z Przemyśla, Sieć sklepów „Piotruś Pan”, Piekarnia Ochenduszko, Przemyskie Centrum Kultury i Nauki „Zamek”, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2, Zespół Szkół w Nehrybce oraz Firma „Otylya Catering”.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Może to tegoroczne hasło okaże się prorocze i wizjonerskie i co za tym idzie ludzie w końcu faktycznie przejrzą na oczy ?!? W sumie już tak się dzieje !!!
YOUTUBE.COM - KIM JEST JERZY OWSIAK? BYŁY WSPÓŁPRACOWNIK O OWSIAKU: RAZIŁO MNIE JEGO GANGSTERSKIE USPOSOBIENIEW CIĄGU 10 LAT OWSIAK JAKO PREZES ZM ROZDYSPONOWAŁ PONAD 90 MILIONÓW W ''USŁUGACH OBCYCH'' - TVP.INFO.PL
Może to tegoroczne hasło okaże się prorocze i wizjonerskie i co za tym idzie ludzie w końcu faktycznie przejrzą na oczy ?!? W sumie już tak się dzieje !!!
YOUTUBE.COM - KIM JEST JERZY OWSIAK? BYŁY WSPÓŁPRACOWNIK O OWSIAKU: RAZIŁO MNIE JEGO GANGSTERSKIE USPOSOBIENIEW CIĄGU 10 LAT OWSIAK JAKO PREZES ZM ROZDYSPONOWAŁ PONAD 90 MILIONÓW W ''USŁUGACH OBCYCH'' - TVP.INFO.PL