Wróć do artykułu

Zdjęcia Bawili się i świętowali, dziękując za plony [ZDJĘCIA] - fotorelacja

30/08/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl

Fotografie Rolnictwo Przemyśl

Dożynkowe obchody w Dubiecku dostarczyły wiele wzruszeń i radości. Świętowanie rozpoczęła msza św. w miejscowym kościele, a następnie korowód z chlebem ze zbiorów. Podziękowania za plony złożyła młodzież, a burmistrz odebrał je z kwiatami i miodem. Wśród przemówień doceniono pracę rolników, a dożynkowe wieńce uświetniły uroczystość. Orkiestra Dęta i koła gospodyń zadbały o atmosferę. Wieczór upłynął pod znakiem tańca i śpiewu grup artystycznych, zakończony wspólną biesiadą.

Dożynki, Jacek Grzegorzak, Dubiecko Przemyśl - zdjęcia

Reklama