04/06/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Rocznicowe obchody Święta Straży Granicznej w Przemyślu zgromadziły ważne osobistości i wyróżnionych funkcjonariuszy. Na uroczystościach nie zabrakło mszy św. i awansów, a zwieńczeniem był pokaz musztry i koncert Orkiestry Reprezentacyjnej SG. Zdjęcia ukazujące ceremonialną atmosferę i szczególne momenty tego wyjątkowego wydarzenia.
BiOSG Przemyśl