14/09/2016 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Egzotyczne niewiasty towarzyszące królowi.
Tłumy mieszczan na Kazimierzowskiej.
Najmłodsi uganiali się na placu Niepodległości za mydlanymi bańkami.
Niedzielne koncerty rozpoczął zespół Fila-lala.
Król Kazimierz Wielki na ulicy swojego imienia.