18/06/2021 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Projekt „Nie oceniaj, doceniaj”, którego finalny efekt oglądać można na wystawie plenerowej przed magistratem, ma na celu walkę z krzywdzącymi stereotypami, odkrywanie na nowo własnej wartości, poszukiwanie wiary w siebie.
Otwarcie wystawy odbyło się z udziałem prezydenta miasta Wojciecha Bakuna. Na zdjęciu z pomysłodawczynią projektu Wiolettą Pantułą z Przemyskiej Rady Kobiet.
Każda z zaprezentowanych historii ma terapeutyczną moc.