21/02/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Galeria zdjęć „Problemy mieszkańców ulicy Sieleckiej” przedstawia zniszczoną nawierzchnię ulicy, pełne dziury, i działania mieszkańców łatających dziury żwirem. Zdjęcia pokazują również niebezpieczeństwo dla mieszkańców, zniszczone ogrodzenia i przykłady chwiejnego chodnika. Mieszkańcy apelują o remont, a władze miasta odpowiadają na ich prośby.
Z mieszkańcami ulicy Sieleckiej spotykamy się w terenie. Od lat nie mogą się doprosić remontu liczącego 900 metrów odcinka Sieleckiej, przy którym mieszkają. Szukają pomysłu na skłonienie samorządu do mobilizacji. – Może należałoby zrobić zgromadzenie i przyblokować tę drogę, nie puszczając kierowców? – zastanawiają się. / FOT. U. Gielo
FOT. U. Gielo
Za kuriozum mieszkańcy Sieleckiej uznają fakt, że drogowcy, malując białe linie na jezdni, ciągnęli je, robiąc przerwy na... dziury. / FOT. U. Gielo
Remontu wymaga nie tylko nawierzchnia pełna dziur, ale też nierówne chodniki, po których nie sposób przejść. /FOT. U. Gielo
Remontu wymaga nie tylko nawierzchnia pełna dziur, ale też nierówne chodniki, po których nie sposób przejść. / FOT. U. Gielo