17/12/2022 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Wybudowana przez mieszkańców altana wiosną wzbogacona zostanie o ławkę. Ma być zielonym azylem służącym wyciszeniu i wypoczynkowi.
Wybudowana przez mieszkańców altana wiosną wzbogacona zostanie o ławkę. Ma być zielonym azylem służącym wyciszeniu i wypoczynkowi.