03/07/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
W trakcie III Dnia Bieszczadzkiego Przystanku Przemyśl odbywał się festiwal Natchnieni Bieszczadem na Rynku. Organizowany przez magistrat i Stowarzyszenie Natchnieni Bieszczadem, w tym roku związanym z jubileuszem 100-lecia Lasów Państwowych. Oprócz koncertów, stoisk z produktami regionalnymi czy namiotu DKMS, odbyły się również spływy kajakowe Sanem oraz wycieczki krajoznawcze. Wieczorem odbył się wieczór filmowy pod gołym niebem. Nasza redakcja to jeden z patronów medialnych wydarzenia.
UM Przemyśl