22/10/2022 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Immatrykulacja nowych studentów.
Uroczystość inauguracji rozpoczęto otwarciem Alei Pamięci w Parku Lubomirskich, gdzie odsłonięto pamiątkowe tablice dla uhonorowania nieżyjących już, zasłużonych dla uczelni osób.
Wicewojewoda podkarpacki Jolanta Sawicka uhonorowała Medalem Złotym za Długoletnią Służbę, przyznanym przez prezydenta RP, wykładowczynię PANS, profesor oświaty Elżbietę Dybek.