05/04/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Straż miejska Jarosławia, istniejąca od ponad 30 lat, odnawia się wraz z nominacjami na nowe stanowiska i nowymi pracownikami. Współpracując z Policją, realizuje zadania z zakresu bezpieczeństwa publicznego. Nowym komendantem został Krzysztof Paszyński, doświadczony absolwent Wyższej Szkoły Policji. Do zespołu dołączył także Przemysław Ważny. Planuje się nawet poszerzenie kadry straży miejskiej w przyszłości, co świadczy o ważności tej formacji dla miasta.
Przez kilka ostatnich lat w Urzędzie Miasta Jarosławia nie prowadzono naborów na nowe stanowiska pracy w straży miejskiej. Władze zapowiadały zmiany w tym zakresie i obrany kierunek realizują. Kilkanaście dni temu skład personalny formacji uzupełnił Przemysław Ważny, zatrudniony na stanowisku aplikanta./ FOT. UM Jarosław
FOT. UM Jarosław
FOT. UM Jarosław
Nowym komendantem Straży Miejskiej w Jarosławiu został Krzysztof Paszyński – osoba z bogatym doświadczeniem zawodowym zdobytym podczas służby w policji./ FOT. UM Jarosław