Wróć do artykułu

Zdjęcia Nowy szef jarosławskiej straży miejskiej i wzmocnienie sił - fotorelacja

05/04/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl

Fotografie Sprawy urzędowe Przemyśl

Straż miejska Jarosławia, istniejąca od ponad 30 lat, odnawia się wraz z nominacjami na nowe stanowiska i nowymi pracownikami. Współpracując z Policją, realizuje zadania z zakresu bezpieczeństwa publicznego. Nowym komendantem został Krzysztof Paszyński, doświadczony absolwent Wyższej Szkoły Policji. Do zespołu dołączył także Przemysław Ważny. Planuje się nawet poszerzenie kadry straży miejskiej w przyszłości, co świadczy o ważności tej formacji dla miasta.

Kańczuga, Straż miejska, Marcin Nazarewicz Jarosław - zdjęcia

Reklama
Najnowsze wiadomości