22/01/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Konferencja Literaccy patroni 2025 roku zorganizowana przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Przemyślu była pełna interesujących wykładów, które przybliżyły sylwetki i twórczość polskich pisarzy. Wydarzenie zgromadziło około 100 uczniów i nauczycieli z przemyskich szkół, którzy mogli poszerzyć swoją wiedzę literacką. Galeria zdjęć przedstawiająca atmosferę konferencji oraz wystawę poświęconą Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej stanowi ciekawe spojrzenie na literaturę i jej inspiracje.