18/09/2022 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Uformowane w barwny dożynkowy korowód delegacje z poszczególnych gmin powiatu przemaszerowały na miejscowy stadion.
Centralnym punktem było przekazanie gospodarzom dożynkowego chleba upieczonego z tegorocznych zbóż. Ceremonii tej dokonali starostwie dożynek Renata Bawoł oraz Sebastian Czemerda.
Rywalizacja kół gospodyń w ramach powiatowego etapu „Bitwy Regionów” była zacięta. Nagrodzono 3 najlepsze kulinarne propozycje.