07/07/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Galeria zdjęć z uroczystego apelu z okazji 76. rocznicy śmierci patrona BiOSG, gen. bryg. Jana Tomasza Gorzechowskiego. Widać złożenie wieńca, odznaki, flagę, obelisk i uczestników spotkania z komendantem BiOSG, gen. bryg. Tomaszem Zybińskim. Atmosfera podkreśla ważność dziedzictwa i pamięci o bojownikach o niepodległość Polski oraz wzmacnia więzi w środowisku Straży Granicznej.
FOT. BiOSG