19/07/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Uroczyste otwarcie mistrzostw odbyło się 7 lipca br., w Światowy Dzień Siatkówki. Gospodarzem wydarzenia był po raz kolejny komendant Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu gen. bryg. SG Tomasz Zybiński. W otwarciu – oprócz S. Świderskiego – uczestniczył także m.in. prezydent Przemyśla Wojciech Bakun. Do rywalizacji zgłosiły się drużyny reprezentujące oddziały straży granicznej. Trzydniowe zmagania zakończyły się 9 lipca br., przynosząc emocjonujące pojedynki o podium. Największe sukcesy odniosły drużyny Morskiego OSG i Warmińsko-Mazurskiego OSG, zdobywając złote medale. Najlepsi zawodnicy odebrali statuetki i nagrody, a atmosfera sportowej rywalizacji była doskonałą okazją do spotkania mundurowych spoza codziennych obowiązków służbowych. Wyróżniono Magdalenę Fijoł z Morskiego OSG oraz Adama Pawłowskiego z Warmińsko-Mazurskiego OSG.
BiOSG Przemyśl