07/11/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Żołnierze obrony terytorialnej, po ukończeniu szkolenia, z dumą rozpoczynają służbę. Generał Anders słowa o miłości do braci broni brzmią dziś szczególnie. Nowo przyjęci żołnierze rozpoczną trzyletni cykl szkoleń, będąc dumnymi spadkobiercami tradycji Wojska Polskiego. WOT oferuje unikalną możliwość połączenia pracy, nauki i życia rodzinnego z służbą dla ojczyzny. Szkolenia będą odbywać się cyklicznie, a żołnierze będą mogli ubiegać się o wejście na drogę zawodową w wojsku. To niezwykła służba, która pozwala rozwijać się i zdobywać nowe doświadczenia.
20. Przemyska BOT