20/09/2022 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Jak zwykle krwiodawców ze „Strażackiej Krwinki” wsparły w działaniach panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Sieteszy, które zadbały o wzmacniające przekąski, natomiast strażacy z OSP Sietesz zapewnili sprawną organizację przedsięwzięcia.