21/04/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
25. edycja Sejmiku Folklorystycznego w Reczpolu to kolorowy festiwal tradycji wielkanocnych. Na zdjęciach widzimy nagrodzonych: Emilie oraz Igora z Bachowa za najładniejsze pisanki tradycyjne, Małgorzatę, Ewę, Mateusza, Magdalenę, Joannę i Agnieszkę z Reczpola za palmę, a także Klaudię, Lilianę, Zuzannę, Radosława, Bernadettę, Agnieszkę i Lenę za inne wyroby. Odebrają oni dyplomy i nagrody, a uroczystość uświetnili znamienici goście.
FOT. UG Krzywcza
FOT. UG Krzywcza
FOT. UG Krzywcza
FOT. UG Krzywcza
FOT. UG Krzywcza