04/06/2022 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Witając zaproszonych gości, gospodarz miasta Mieczysław Piziurny nawiązał do wydarzeń sprzed 30 lat, które sprawiły, że Radymno zyskało odrębne organy władzy samorządowej.
Uroczystość była sposobnością do złożenia podziękowań wszystkim tym, którzy w minionych latach poświecili się pracy na rzecz lokalnego samorządu – urzędnikom czy szefom miejskich jednostek.
Życzenia kolejnych lat posługi, nieustającej łaski Bożej i wszelkiej pomyślności z okazji jubileuszu 25-lecia posługi kapłańskiej odebrał od M. Piziurnego ks. Grzegorz Kowalczyk.