16/12/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Galeria zdjęć z finału konkursu na najpiękniejszą wieś Podkarpacia podczas Podkarpackiego Forum Obywatelskiego w Filharmonii Podkarpackiej. Zwycięska wieś Borek Stary oraz miejsca drugie i trzecie, Odrzykonio i Tryńcza, uhonorowane przez wicemarszałka Karola Ożoga. Nagrody dla miejscowości z pierwszej dziesiątki, w tym Kuźminy. Wyróżnienia dla NGO z terenu byłego województwa przemyskiego oraz laureat Koordynatora Roku Korpusu Solidarności. Występy młodych talentów muzycznych z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej w Przemyślu.
FOT. UMiG Bircza Zaszczytne wyróżnienie i nagrodę za 10. miejsce w konkursie, przyznane wsi Kuźmina odebrała w stolicy województwa burmistrz miasta i gminy Bircza Anna Szymaszek wspólnie z sołtysem wsi Kuźmina Januszem Huczko.
FOT. UG Tryńcza