27/03/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
W minionym sezonie zimowym odbyły się emocjonujące zawody Pucharu Europa Karpat w slalomie gigancie na stoku narciarskim na przemyskim Zniesieniu. Organizatorem był Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski, a współorganizatorami Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Klub Narciarski KN Przemyśl SKI. Honorowy patronat objął prezydent Przemyśla, Wojciech Bakun. W zawodach wzięło udział 140 zawodników w 18 kategoriach wiekowych. Pełne wyniki dostępne są na profilu Klubu Narciarskiego KN Przemyśl SKI. Zapraszamy do zapoznania się z relacją w papierowym wydaniu ŻP.
zbiory własne