Mimo że za oknami już (prawie) wiosna, chcemy na moment wrócić do sezonu zimowego, bo sporo „zaniedbań” mamy w tej kwestii.
Jedną z ważniejszych imprez minionego sezonu zimowego na stoku narciarskim na przemyskim Zniesieniu były zawody o Puchar Europa Karpat w konkurencji slalom gigant. Ich organizatorem był Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski oraz – jako współorganizatorzy – Przemyski Ośrodek Sport i Rekreacji oraz Klub Narciarski KN Przemyśl SKI. Honorowy patronat objął prezydent Przemyśla Wojciech Bakun. Warunki były znakomite, więc i zabawa przednia. Zawody rozegrano w 18 kategoriach wiekowych a udział w nich wzięło 140 zawodników. Pełne wyniki dostępne są na profilu Klubu Narciarskiego KN Przemyśl SKI.
Więcej w papierowym wydaniu ŻP.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze