Reklama

Udane szusy podczas Pucharu Europa Karpat [ZDJĘCIA]

Mimo że za oknami już (prawie) wiosna, chcemy na moment wrócić do sezonu zimowego, bo sporo „zaniedbań” mamy w tej kwestii.

Jedną z ważniejszych imprez minionego sezonu zimowego na stoku narciarskim na przemyskim Zniesieniu były zawody o Puchar Europa Karpat w konkurencji slalom gigant. Ich organizatorem był Podkarpacki Okręgowy Związek Narciarski oraz – jako współorganizatorzy – Przemyski Ośrodek Sport i Rekreacji oraz Klub Narciarski KN Przemyśl SKI. Honorowy patronat objął prezydent Przemyśla Wojciech Bakun. Warunki były znakomite, więc i zabawa przednia. Zawody rozegrano w 18 kategoriach wiekowych a udział w nich wzięło 140 zawodników. Pełne wyniki dostępne są na profilu Klubu Narciarskiego KN Przemyśl SKI.

Więcej w papierowym wydaniu ŻP.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 27/03/2025 09:45
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama