21/05/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Zapraszamy do obejrzenia galerii z uroczystości wręczenia nagród uczestnikom konkursu na plakat oraz opowiadanie lub wiersz na temat pierwszej pomocy przedmedycznej. W konkursie wzięło udział 85 uczniów z 20 szkół. Zobaczcie pomysłowość i kreatywność młodych twórców, którzy swoją pracą pokazali, jak ważne jest umiejętne udzielanie pierwszej pomocy. Galeria przedstawia laureatów z trzech kategorii, w tym dzieci z klas 1-3 oraz 4-8 oraz pisarzy. Gratulacje dla wszystkich zwycięzców!
FOT. WSzwP
FOT. WSzwP