Fragment 1. spotkania informacyjnego prezydenta Przemyśla Wojciecha Bakuna w Klubie Osiedlowym na Kmieciach w sprawie planowanego remontu Wybrzeża św. Jana Pawła II i ul. 22 stycznia.
Tomasz Sawka – jeden z inicjatorów stowarzyszenia zgłaszającego poprawki do planowanego remontu Wybrzeża JP II i ul. 22 Stycznia przedstawił wszystkie obawy związane z inwestycją podnosząc kwestie m.in: już wyciętych 8 dębów przy Moście Kolejowym (na co była zgoda wojewódzkiego konserwatora zabytków w związku z budową nowego przęsła mostu) oraz dwóch obniżeń drogi pod Mostem Kolejowym i Mostem Orląt Przemyskich. Wyartykułował także obawy dotyczące zwiększenia ruchu samochodów o większej ładowności na wspomnianych ulicach po dokonaniu obu obniżeń.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ależ oczywiście. Będzie sobie jechać "tirowiec" z Ostrowa i o... skręcę sobie na Wybrzeże bo tam nie ma korków. Pojadę sobie wąską ulicą z progami spowalniającymi ruch czy tam podwyższonymi miejscami dla pieszych. Powale kabiną i naczepą po drzewach. Jakoś tam się powymijam na łukach i drodze z osobówkami. Yhy i co jeszcze? Tja. A i skręcę sobie tym moim fantastycznym zestawem na Klasztorną, albo nie co się będę pier... na Racławicką. Połamie się na zakręcie zablokuje trochę drogę, jakoś tam wykręcę na Krasińskiego i spocony jak świnia pojadę dalej do celu. Czekam na ciąg dalszy spotkań. Ubaw po pachy. Najlepszy cyrk był w szkole nr. 16. Dwie pyskate baby i koleś w żółtej koszulce - swoją drogą nadaje się na stand-upera. Bo jak będzie remont to się drzewa zniszczą - Buhahaa No co Ty kobito mnie powiesz? Serio? Jakoś tak zupełnie przypadkowo nikt nie reaguje na "niszczenie" zieleni przy żółtej rurze... Za wysokie progi - No tak. Drzewa... głąby wycięto przy moście bo musieli jakoś drogę techniczną poprowadzić pod most i postawić zaplecze dla pracowników. To nie jest budowa altanki w Pierdziszowie, tylko poważna inwestycja. W du... z waszymi drzewami. Jako mieszkaniec osiedla Kmiecia chcę mieć równiutką dwukierunkową drogę, prosty chodniki, oświetlenie. rowerzystów mam w D... niech sobie jeżdżą po ulicy.
całe szczęście, że takich jak ty to mieszkańcy Przemyśla tez maja w dupie
Ależ oczywiście. Będzie sobie jechać "tirowiec" z Ostrowa i o... skręcę sobie na Wybrzeże bo tam nie ma korków. Pojadę sobie wąską ulicą z progami spowalniającymi ruch czy tam podwyższonymi miejscami dla pieszych. Powale kabiną i naczepą po drzewach. Jakoś tam się powymijam na łukach i drodze z osobówkami. Yhy i co jeszcze? Tja. A i skręcę sobie tym moim fantastycznym zestawem na Klasztorną, albo nie co się będę pier... na Racławicką. Połamie się na zakręcie zablokuje trochę drogę, jakoś tam wykręcę na Krasińskiego i spocony jak świnia pojadę dalej do celu. Czekam na ciąg dalszy spotkań. Ubaw po pachy. Najlepszy cyrk był w szkole nr. 16. Dwie pyskate baby i koleś w żółtej koszulce - swoją drogą nadaje się na stand-upera. Bo jak będzie remont to się drzewa zniszczą - Buhahaa No co Ty kobito mnie powiesz? Serio? Jakoś tak zupełnie przypadkowo nikt nie reaguje na "niszczenie" zieleni przy żółtej rurze... Za wysokie progi - No tak. Drzewa... głąby wycięto przy moście bo musieli jakoś drogę techniczną poprowadzić pod most i postawić zaplecze dla pracowników. To nie jest budowa altanki w Pierdziszowie, tylko poważna inwestycja. W du... z waszymi drzewami. Jako mieszkaniec osiedla Kmiecia chcę mieć równiutką dwukierunkową drogę, prosty chodniki, oświetlenie. rowerzystów mam w D... niech sobie jeżdżą po ulicy.
całe szczęście, że takich jak ty to mieszkańcy Przemyśla tez maja w dupie