Reklama

– Mamy wątpliwości wobec inwestycji na JPII – mówi jeden z przedstawicieli stowarzyszenia MOST

Fragment 1. spotkania informacyjnego prezydenta Przemyśla Wojciecha Bakuna w Klubie Osiedlowym na Kmieciach w sprawie planowanego remontu Wybrzeża św. Jana Pawła II i ul. 22 stycznia.

Tomasz Sawka – jeden z inicjatorów stowarzyszenia zgłaszającego poprawki do planowanego remontu Wybrzeża JP II i ul. 22 Stycznia przedstawił wszystkie obawy związane z inwestycją podnosząc kwestie m.in: już wyciętych 8 dębów przy Moście Kolejowym (na co była zgoda wojewódzkiego konserwatora zabytków w związku z budową nowego przęsła mostu) oraz dwóch obniżeń drogi pod Mostem Kolejowym i Mostem Orląt Przemyskich. Wyartykułował także obawy dotyczące zwiększenia ruchu samochodów o większej ładowności na wspomnianych ulicach po dokonaniu obu obniżeń. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    piotrek.rudi_772 2023-08-03 21:23:52

    Ależ oczywiście. Będzie sobie jechać "tirowiec" z Ostrowa i o... skręcę sobie na Wybrzeże bo tam nie ma korków. Pojadę sobie wąską ulicą z progami spowalniającymi ruch czy tam podwyższonymi miejscami dla pieszych. Powale kabiną i naczepą po drzewach. Jakoś tam się powymijam na łukach i drodze z osobówkami. Yhy i co jeszcze? Tja. A i skręcę sobie tym moim fantastycznym zestawem na Klasztorną, albo nie co się będę pier... na Racławicką. Połamie się na zakręcie zablokuje trochę drogę, jakoś tam wykręcę na Krasińskiego i spocony jak świnia pojadę dalej do celu. Czekam na ciąg dalszy spotkań. Ubaw po pachy. Najlepszy cyrk był w szkole nr. 16. Dwie pyskate baby i koleś w żółtej koszulce - swoją drogą nadaje się na stand-upera. Bo jak będzie remont to się drzewa zniszczą - Buhahaa No co Ty kobito mnie powiesz? Serio? Jakoś tak zupełnie przypadkowo nikt nie reaguje na "niszczenie" zieleni przy żółtej rurze... Za wysokie progi - No tak. Drzewa... głąby wycięto przy moście bo musieli jakoś drogę techniczną poprowadzić pod most i postawić zaplecze dla pracowników. To nie jest budowa altanki w Pierdziszowie, tylko poważna inwestycja. W du... z waszymi drzewami. Jako mieszkaniec osiedla Kmiecia chcę mieć równiutką dwukierunkową drogę, prosty chodniki, oświetlenie. rowerzystów mam w D... niech sobie jeżdżą po ulicy.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    andy200468_12 2023-08-04 18:13:58

    całe szczęście, że takich jak ty to mieszkańcy Przemyśla tez maja w dupie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama