W sobotę, 3 bm., ulicami Jarosławia przeszła grupa sympatyków Janusza Korwin-Mikkego, protestująca przeciw przyjmowaniu uchodźców.
Korwiniści chcieli pokazać niezadowolenie z postępowania władz w sprawie przyjmowania imigrantów z Syrii i wręczyć parlamentarzystom swoje uwagi. Niestety nie zastali ich w biurach poselskich. Grupa[paywall] zebrała się pod biurem posła Mieczysława Kasprzaka. Potem przeszli przez centrum Jarosławia do biura Tomasza Kuleszy. Mieli ze sobą transparenty wyrażające niechęć do przyjmowania islamskich uchodźców. Swoje pytania zamierzali złożyć w poniedziałek i oczekiwać na stanowisko parlamentarzystów.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Redakcja ŻP jakieś jaja sobie robi z normalnych ludzi.Jacy korwiniści? 11 osób ??? To manifestacja, demonstracja czy spacer jakiś oszołomów?
Coś Korwin nie cieszy się dużym poparciem w naszym mieście.
czyżby to młodzi pensjonariusze ze świrlandii przed kolejnymi elektrowstrząsami na spacerze ???, jeśli tak, to należy zapamiętać ich cyferblaty
12... tam w tle jakieś nogi... Korwin-Mikke to oszołom, ale w czym Kaczyński lepszy???
3 kuce z przodu, 3 panie z tyłu i jakichś 5 (chociaż nie jestem pewien czy ten pan na końcu nie znalazł się przypadkiem) . Prawdopodobnie cały stan osobowy jarosławskiego Korwina. Już w 3 razy mniejszym Lubaczowie była większa manifestacja antyislamska.
po takim marszu na pewno żaden islamista nie odważy się przyjechać do Jarosławia! :D
Redakcja ŻP jakieś jaja sobie robi z normalnych ludzi.Jacy korwiniści? 11 osób ??? To manifestacja, demonstracja czy spacer jakiś oszołomów?
yyy... w jakim mieście ?
Coś Korwin nie cieszy się dużym poparciem w naszym mieście.