Fragment 1. spotkania informacyjnego prezydenta Przemyśla Wojciecha Bakuna w Klubie Osiedlowym na Kmieciach w sprawie planowanego remontu Wybrzeża św. Jana Pawła II i ul. 22 stycznia.
Jednym z najbardziej kontrowersyjnych punktów planowanego remontu jest kwestia rosnących na całej długości promenady drzew. Prezydent Bakun na spotkaniu podkreślał, że sugerowanie miastu wycinki drzew mija się z prawdą. Jako argumentu użył faktu nasadzenia kilkudziesięciu nowych drzew na Wybrzeżu św. Jana Pawła II. Obecni na spotkaniu przedstawiciele stowarzyszenia MOST wyrażali wątpliwość w zapewnianiach włodarza miasta.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze